PokemonGo-Barlinek

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie


{ADMIN_LINK}
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
{TRANSLATION_INFO}

#1 2020-04-07 02:06:19

Escanor
Administrator
Dołączył: 2020-04-06
Liczba postów: 3
WindowsOpera 67.0.3575.115

Regulamin

Regulamin grupy Pokemon go

Pkt1. Wzajemny szacunek, podstawy kultury osobistej, tzn,
-nie przeklinamy
-nie prowokujemy się
- nie trolujemy ( z tym będzie mi ciężko ?..)
Po prostu traktujemy  kolegę, koleżankę tak jak siebie samego ( chyba jest takie przykazanie)
dotyczy to również drużyn red yellow  i blue, na takiej grupie jesteśmy trzykolorowi.




Pkt2. Wiadomości o tematyce reklamowej, czy też innych gier, czy filmiki z yt tiktoka o nie tematyce pokemonów,
będą karane,
Dotyczy to również pisania o fly i fake GPS,



Pkt3. Granie na wspomagaczach typu fake GPS bedzię skutkowało stałemu usunięciu z grupy perm ban [dblpt]))



Pkt4. No shaming, no ageism - pamiętajmy o tym, że wśród nas są gracze, którzy albo dopiero zaczęli przygodę z Pokemon Go, albo nie dysponują odpowiednią ilością czasu, żeby osiągnąć imponujące wyniki w grze. Bądźmy dla nich otwarci, dzielmy się zdobytymi doświadczeniem i wiedzą. Różnimy się również wiekiem i to też nie jest powód, żeby patrzeć na siebie spode łba. Wykluczanie ze względu na wiek będzie surowo karane.



Pkt5. Zbijanie gymow : ze względu na większa ilosc czerwonych graczy 4 GŁÓWNE GYMY MUZEUM PIŁSUDSKIEGO GESIARKA KOTWICA od godziny 20 do 6 rano należą do was. Od 6 do 20 Dowolna grupa przejmuje.  Reszta Gymow dowolnie ( tolerujmy się tak aby każdy gracz miał możliwość dostania 50 coinsow dziennie 9h pokemon w gymie) 



wydaje mi się że 2 szanse to max :d
@Escanor  & HekatoneChiChi.

Proszę się podpisać pod postem ze Regulamin został zaakceptowany


czasem jestem [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot